Blog – Porady

...

Co należy wiedzieć kupując markę? Jakich błędów należy unikać?

Kupienie marki potrafi wpłynąć na przyciągnięcie rzeczy nowych klientów. Nie chodzi tutaj o ciekawą nazwę, ale o promocję, która jest dobrze przeprowadzona. Markę można kupić np. wykupując zadłużone spółki lub zbudować całkowicie od podstaw. Jednak jeśli chodzi o zakup, muszą Państwo wykazać się wyjątkowym wyczuciem i wiedzą.

Przeczytaj: Co należy wiedzieć kupując markę?

Czy zakup gotowej spółki jest dobrą metodą na robienie biznesu

Po podjęciu decyzji o prowadzeniu tej formy spółki należy zdecydować się na to, czy kupić jej gotową formę, czy też tworzyć ją w sposób samodzielny. Na pierwszą opcję decyduje się coraz większa liczba przedsiębiorców. Skąd wynika ta zależność?

Przeczytaj o nowej metodzie robienia biznesu

Likwidacja spółki z o.o. krok po kroku

Likwidacja spółek z o.o. to proces wieloetapowy i może trwać od kilku tygodni do kilku miesięcy. Przechodząc przez poszczególne etapy, należy ściśle trzymać się reguł ustanowionych w przepisach prawa tj. Kodeksie spółek handlowych (Ksh), regulacjach dotyczących Krajowego Rejestru Sądowego oraz przepisów z zakresu podatków i rachunkowości.

Przeczytaj jak przebiega likwidacja spółki z o.o. kroko po kroku

Likwidacja firmy – jakie obowiązki należy dopełnić

Likwidacja firm jest procesem złożonym i wymaga dopełnienia kilku ważnych formalności. W poniższym artykule krok po kroku wyjaśniamy, jakie działania musi podjąć przedsiębiorca, aby skutecznie zamknąć działalność gospodarczą.

Przeczytaj jakie obowiązki należy dopełnić przy likwidacji firmy

ul. CZERNIAKOWSKA 145/1/B 21; 00-453 Warszawa; Telefon: 725 325 905